• Ново
1pc*100LED 33ft Christmas lights outdoor holiday string светлини waterdrop wedding party decoration светлини AA battery operated

1pc*100LED 33ft Christmas lights outdoor holiday string светлини waterdrop wedding party decoration светлини AA battery operated

BGN 11.20
BGN 10.00 -11 %

Сума
Налично за поръчка

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат. Партија настани како што се свадби, родендени, holloween, божиќ, или кои било други специјални настани или занает проекти што би можеле да имаат. Внимание Ве Молам !!!
Пакетот содржи 1set 10 M 100 Led String , Секој String светло со 3 AA Батеријата pack (не вклучуваат 3 AA батерии) .
препорачувам Alkalina батерии.
На Бакар Или Сребро String, Ако не се советува, ќе испрати Сребрена жица само
Спецификации :
Работи на 3 АА батерии (не се вклучени)
100 Висок Квалитет Led Диоди
Избор : Топло бела/бела/Сино/Зелено/RGB/Red/Жолта/Розова /Виолетова
Бакарна жица
Жица должина : 10 Метри (33 FT)
LED простор : 10 CM (4 Инчи) НОВ стил на мали LED string светла кои се водоотпорни, па тие може да се користат под вода и се неверојатно! 10 метри 33 FT 100 мали, но многу светла LED е вграден на флексибилни бакарна жица 360 степени светлина, видливост. Заштеда на енергија, еколошки Карактеристики кул светлина која не е лесно да се стане топла Совршен за различни прилики, како на пример, свадба, хотел, деловна зграда, фестивал украс, дома декорација, продавница прозорец, клуб, концерт, пеење сала, модна ревија, танцување сала и на сцената и така натаму Тоа ќе создаде прекрасна визуелни ефекти за секоја прилика и празникот на вашите очи Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1x 10 M 100 LED string светла со Батерија кутија

Всичко за продукта

Отделят Цвят:
Синьо, RGB, зелен, бял, топъл бял
Мощност:
3w
Тип Елемент:
Мъниста
Водоустойчив:
ДА
Напрежение:
6V
Източник На Захранване:
Суха Батерия
Номер На Модела:
ЧЕНГЕ-БЛ-010-08
търговска марка:
КИТОСУН
Тип Штепсельной Вилици:
Няма
Форма:
Капка Вода
Цвят на светлината Led :
Бял Топъл Бял Червен Зелен Син Розов Виолетов Оранжев Кехлибар
Разстояние между светодиодите :
10 см, 4 инча
Обща Дължина :
10M 100шт мини led светлини
Източник На Захранване :
3aa батерия работи . Работа около 8 часа
Напрежение :
6V
Форма:
Капка Вода
Приложения :
цветя за декорация на партита от букети, торти

Подобни продукти в категория

Led слънчев фенер водна топка от цветна светлина led двор плаващ басейн на езерото басейн Нощен светлина автоматичен цветен плаващите вода лампа

LED Соларна Фенер Вода Топката Светлина Шарени LED Лебди Двор Градина Езерцето Базен Ноќ СветлинаКарактеристики : 100% Нов и висок квалитет1 Ултра Светла БојаПромена Led Диоди (Црвена, Жолта, Зелена, Сина, Портокалова И Виолетова)Соларен Лебди СветилкаАвтоматски го активира сензорот во мракОсветлување Како Мрак И Полнење Како Бел ДенУлтразвучно Сврзување И ВодоотпоренМоже Да Работи Како Што Лебди На Вода И Виси На ДрвоON / OFF Прекинувач Поставен На Дното На Постоечкиот СветилкаПостои дупка на врвот, така што тие може да се жичени заедно со иглаСпецификации : Батерија : Вграденна Полнење АА, 1.2 V / 600m Ah NiCdГолемина : 11 См (Кол.)Производ Димензии : 11cmМатеријал Тип : ПластикаДополнителни карактеристики на производот : ВодоотпоренИзвор на енергија тип : Сончевата, БатеријаПакување се вклучени : 1*Соларен Лебди Светилка

BGN 29.73

7LEDs Solar LED Lamp преносим водоустойчив открит слънчева светлина, лампа за палатка лампа нощна светлина окачен лампа lamparas solares екстериор

7 LEDs Соларна LED Светилка Преносни Водоотпорен Отворен Соларни Светилки Шатор Светилка Ноќ Светлина Виси Светилка lamparas solares надворешноста Функција : 100% Сосема Нов Надворешен Дијаметар : 7.5 cm (прибл) Целата Висина : 17cm Материјал : ABS + Електронски компоненти Извор на Енергија : sloar енергија Пакет : боја кутија Настава : ·Извор на Светло : 7pcs LED ,бела светлина, 100000hours живот...

BGN 14.00 20.48

Търговия на едро с 6 бр. /лот, 10 W RGB LED осветление пейзаж LED Flood Light Wall Wash Light AC85~265V

10 W RGB LED Пејсажи Осветлување ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Ѕид се Мијат Светлина AC85~265 VСпецификации : Светлината тип : LEDLED количина : 9 ситни парчињаСветлосен ефект : До 900 LMОсветлување агол : 120 степениСветла боја : Црвена, Зелена, Сина, Бела, и така натаму (вкупно 16 бои)Текст : AC 85265 VПотрошувачка : 10 WДалечински управувач батерија : 1 x CR2025 Копчето Мобилен Батеријата ( Батерија, не се вклучени )Сместување : Висока Јачина Алуминиум; 5mm Висока Јачина Стакло (капак)Ingress Protection Оценка : IP65Фактор На Моќ : >0.90CRI (боја рендерирање индекс) : >80Животен Век : >60,000 часаПроизвод во боја : СиваПроизвод големина : 114x104x85mmПроизвод тежина : 470gПакет големина : 135x115x98mmПакет тежина : 480gКарактеристики : 4 главни бои (Црвена, Зелена, Сина и Бела)...

BGN 162.00 266.27

10M LED Silver тел/Copper Wire 3AA Battery Operated LED Фея String Light for Christmas Holiday Wedding Party Хелоуин Decor

10 M ПРЕДВОДЕНА од Сребрена жица / Бакарна Жица 3 AA Батерија Управувана LED Самовила String Светлина за Празник Божиќ Свадба Партија ноќта на Вештерките Оркестарот Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

DC5V 50nodes WS2811 pixel light; диаметър 12 мм;номинална IP68;скала 256gray;прозрачни проводници;попълнена от епоксидна смола

Карактеристики : 1 Adpots висок квалитет 8мм 0.24 w круг шапка RGB LED како осветлување извор.2 Со добар proection ниво може да се постигне IP68.3...

BGN 14.40

10M 100 led 3AA battery powered outdoor led copper wire string светлини for christmas festival wedding party decoration

10 M 100 led 3 AA батеријата напојува отворено предводена од бакарна жица string светла за божиќ фестивал свадба партија декорација Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 11.00 11.20

8 бр. / лот LED Retrofit Kit за тенис корта Light E27 E39 E40 Mogul Base Wall Pack/Shoebox LED Retrofit 6500K 50W 80W 100W 150W

8pcs / многу LED Retrofit Комплет За Тенис Светлина E27 E39 E40 име магнат База Ѕид Пакет / Shoebox LED Retrofit 6500 K 50 W 80 W 100 W 150 WЗабелешка : 1.Базата може да E26 E27 E39 E40,Pls остават порака што ви треба.2.влезниот напон е глобална напојување за ac100277v,ако треба 347v или 480v,pls контактирајте со нас да се преговара за цената.3.Ние ќе превозот со DHL или Fedex или UPS или ТНТ експрес услуги според различни земјиE26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Спецификација : Зрак Агол120°(можат да бидат прилагодливи)Извор На Светлина / Countвисока светла SMD3030BracetRotableПотрошувачка На Енергија30 W 45 W 60 W 80 W 100 W 120 W 150 W ±5%LED Прозрачна Ефикасност140lm / wСветилка е Ефикасност ( %)>95 %Боја Температура СтандардТопло Бела : 2,700 ~ 3,500 КПриродните Бела : 4,000~5,000 ККул Бело : 5,500~6,700 КБоја Рендерирање Индекс(CRI)Ра>80LED Emitter Живот50.000 часаЗаменаCFL 100 W 120 W 150 W 250 W 400 WВозачотВисока безбедност Meanwell возачот глобална напојување за AC100277 VАпликацииe26 e27 e39 e40,улица,двор,плоштад.итнE26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Покаже : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Детали : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Тест Колекции : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Се Инсталира : E26 E27 E39 E40 Led Retrofit Колекции Апликација : Fireflier Компанија Информации...

BGN 1058.00 1113.60

Toika 10 бр./лот открит слънчева светлина 6-led светлини път нагоре-стълбище стенен градина ограда двор лампа

fedex бесплатен превозот 50pcs / многу Отворено Соларен Погон 4LED Светла Пат ДоСкалило Ѕид Монтирани Градина Ограда Двор Светилка многу50 парчиња / многу6pcs / многу Отворено Соларен Погон 4LED Светла Пат ДоСкалило Ѕид Монтирани Градина Ограда Двор Светилка многу6 парчиња / многу50pcs Соларни Сензор за Светлина, сончева светлина ПИР сензор за движење, соларен панел led сите во едно, водоотпорен IP65, Градина светлина, по скали светлина многу50 парчиња / многу4 парче Соларни Сензор за Светлина,сончева светлина ПИР сензор за движење,соларен панел led сите во едно, водоотпорен IP65, Градина светлина, по скали светлина многу4 парчиња / многуСоларни Сензор за Светлина, сончева светлина ПИР сензор за движење, соларен панел led сите во едно, водоотпорен IP65, Градина светлина, по скали светлина парче

BGN 289.12

Градина Слънчева светлина прожектор бял стенен монтаж лампа водоустойчив слънчева светлина 48led външен авариен led тревата осветление лампа Lampe Solaire

Ново Отворено Соларна Светилка IP65 Водоотпорен Модерна Градина Соларни светилки 48leds SMD 2835 Итни Led Тревник Осветлување Сијалица Lampe SolaireОтворено Соларна Светилка Предност : 1...

BGN 42.00 65.31

10шт * 33ft 10M / 100led LED string light 3aa батерии медни струни Фея светлина за парти, сватба коледна украса

10 M 33 FT 100 led 3 AA Батерија Напојува Декорација ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светла за Празник Божиќ Свадба Партија, Тоа е совршен за било цветни аранжмани на партијата украсување, од букети, колачи, или било која друга посебна прилика настани што би можеле да имаат...

BGN 92.00 108.80

Горещи продажба 20W слънчев сензор за движение на светлината Led Security Garden Light

Карактеристики : МОДЕЛ : ХЛFR20 P20 W светла бела led светилки со рефлексивни intensifierДетектира движење до 1~12 MПрилагодливи доцнењетосветло се исклучува по 5360 секунди, освен ако предлогот е откриенСпецификации : Прозрачна флукс( ЛУКС) : 1800 lumensПрилагоди Времето на Реакција : 5360тиLED Боја и тип : Топло Бела / Чиста бела Интегрирани LEDОткривање спектар : 180 степениБатерија : 4 x Батерија 18650 L ithium Batterie s,8.4 V4400 MAHМатеријал : Алуминиумски умрекастинг светилка школка,калено стаклоДо 2 часа се користи на целосно наполнетаПанел : Поликристални силикон соларен панел 18 V / 7 W со 3 метри кабелСветилка големина : Прибл 180x190x140(mm)Употреба : и за внатрешна и надворешна,осветлување до вашата соба,куќа,градина,двор,или публицитет,како billcoard,итн..Гаранција : 24months од примање стокаПакет се вклучени : 1.1 pc потоп Светлината+ Планината хардвер2.1 PC соларен панел + Планината хардверВистински слики : Оперативни инструкцииЧувствителност, осветлување време и амбиент illuminance кога е активирано може да се readjusted со три копчиња се наоѓа на врвот на ПИР контролер.Во текот на ноќта може да биде активирана од страна на движење и да го исклучите во зората (светлина само ќе дојде на во текот на ноќта).SENS(чувствителност) : светлината може да се активира во повеќе од далечина значење зголемена чувствителност;ВРЕМЕ : осветлување на подолго време (мин неколку дик и максимум 5 минути за);ДНЕВНА СВЕТЛИНА : амбиентниот светлост , кога knob поставен на мин точка на светлина, може да се активира кога тоа е многу темен .Производ На Сертификатот : За НАСпакет : еден сет во кутија21*22*26 CM 2.5 KG4 PCS во тетрапак45*42*29 CM 11 KGR

BGN 64.00

250 W led прожектор led енергоспестяващ квадратен проектор, лампа, външно осветление за водоустойчиви, с монтиран на стената перална лампа

250 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави светлина Лер заштеда на енергија плоштадот проекција светилка за Отворен осветлување водоотпорен ѕид перење светилкаМодел : ХСFL250 Влезен напон : AC 85265 V моќ : 250 W Флукс : 100120 (LM) Заштита ниво : IP67 Оперативни фреквенција : 50 (Hz) Школка материјал : авијација алуминиум Светлина емитирачки агол : 90 степени C / 120 C (степен) температурата на работа : 5060 Големина на : 425*330*200 тежина : 7.53 KG Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 382.40

20 бр / компл. Бял на батерии памучни топки струнни инструменти с Коледни светлини led гирлянди празнична парти сватба, дете, детска стая украса

Спецификации за 2.6 m 20 топки AC приклучок : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 20pcs Топката Количина : 20pcs Топка Големина : 5 cm Светлина Должина : 2.6 m(Вклучувајќи го 0.6 m доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Стабилен на Напојува Поддршка : 110 / 220 V Пакет Тежина : 0.3 KGСпецификации за 4.5 м 35 топки AC приклучок : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 35pcs Топката Количина : 35pcs Топка Големина : 5 cm Светлина Должина : 4.5 м(Вклучувајќи го 0.6 m доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Стабилен на Напојува Поддршка : 110 / 220 V Пакет Тежина : 0.4 KGСпецификации за батерија управувана led светла : Состојба : НОВИОТ Тип : Памук топката светла LED Кол : 20 / 30 / 40 / 50 компјутери Топката Количина : 20 / 30 / 40 / 50 компјутери Топка Големина : 6 cm Должина на Светлина : 2.0 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 10.0 m(Вклучувајќи го доведе линија) Жица Боја : бела Светлина Материјал : ПП & TPR & CRV челик Работа Живот : 60000 часа Топки во боја : Бела Светлина, Боја : Топло бела Светлина Режим : Трепкане / Flash,Мирно на Напојува Поддршка : 1.2 V Пакет Тежина : 0.25 / 0.35 / 0.45 / 0.6 / 0.9 KGКарактеристики : топки може лесно да се изгради фестивалот или партија се чувствувате желба...

BGN 12.00 13.76

Открит водоустойчив 4W COB LED акумулаторна слънчевата енергия PIR датчик за движение, с монтиран на стената лампа с Micro-USB зареждане, за градината / двора

Отворено Водоотпорен 4 W КОЧАН LED Батерија Соларна Енергија ПИР Сензор за Движење Ѕид Светлина со Микро USB Полнење за Градина / Двор / ПатекатаСпецификации : Функции : Функцијата опис:се Скрие соларни панели со твоите раце, така што ќе може да се добие во темно средина...

BGN 20.00 23.55

46LEDs 800LM 4Modes Super Bright Microwave Radar Motion Sensor Solar Light Street Outdoor Wall Path Lamp Security Спот Осветление

Четири работни модовиПрво покривање на соларни панели или соларни панели надолу на десктоп, и потоа притиснете и задржете го копчето за 5 секунди за да започнете светилка коло работа, започнете по внесување на првиот начин на работење; секој притиснете го копчето за да се замени со режим, додека светлата се трепка; режими се како што следува : 1...

BGN 55.00 86.13

Freeshipping 100W led flood light Outdoor Wall шайба garden park square yard building projector search Industry luminaire лампа

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлинаLED Emitter Моќност : 100 WРабота Напон : 85~265 VБоја : Сива100% Сосема Нов.Школка Материјал : Висока Јачина АлуминиумМаска Материјал : 5mm Висока Јачина ОчилаЗрак Агол : 120°Боја Temp : 6000~6500 K( Чиста Бела ) ИЛИ 30003200 K ( Топло Бела )Водоотпорен : IP65 ( Но не може да се стави во вода )Животниот век Време : 50.000 часови1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад...

BGN 832.00

Нова Пристигане! 6 LED Solar Lamp-Light Sensor Outdoor Pathway на един канал Light Garden Outdoor Energy Осветление за водоустойчиви, с монтиран на стената лампа

Нови Пристигнување! 6 LED Соларна Светилка за Светлосен Сензор Отворен Пат Олук Светлина Градина Отворено Енергија за Осветлување Водоотпорен Ѕид Светилка забелешка : предмети Вклучуваат батериите(1500 m Ah) големина : 12.7*13.3*6.8 cm сензор : light sensorПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика...

BGN 13.00 14.13

13M Connectable White Festoon топка string Светлини G40 Christmas fairy светлини for outdoor patio Wedding party Garland decoration

Да 8 M / 10 Глобуси Festoon Светла : Должина : 10 M ( Вклучени се и 3 метри доведе жица и 5 Meters на Светлата String ) Број на Светилки : 10 Bulbs ( Растојание помеѓу две светилки е 0.5 M ) Сијалица Дијаметар : 4.5 cm Led Кол:10pcs Светла Боја : Топло Бела Жица Боја : Бела / Црна Гума Кабел Трансформатор : 110 V да 240 V текст 18 V излез Connectable (трансформатор вклучени ќе трае до 6 групи)Да 13 M / 20 Глобуси Festoon Светла : Должина : 13 M ( Вклучени се и 3 метри доведе жица и 10 Метри од Светлата String ) Број на Светилки : 20 Светилки ( Растојание помеѓу две светилки е 0.5 M ) Сијалица Дијаметар : 4.5 cm Led Кол:20 компјутери Светла Боја : Топло Бела Жица Боја : Бела / Црна Гума Кабел Трансформатор : 110 V да 240 V текст 18 V излез Connectable (трансформатор вклучени ќе се кандидира до 3 групи) Забелешка : Овие високо квалитетни LED светла се водоотпорен запечатени кој може да се користи на отворено...

BGN 38.00 39.98

Низковольтный led прожектор 20 W Проекционная лампа IP66 12V-24V DC батерия прожекторное осветление

Низок напон ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 20 W Проекција светилка IP66 12 V 24 V DC Батеријата Floodlight осветлувањеМодел : FL20 Влезен напон : 1224 V DC моќност : 20 W LED светилка број : 1 Школка материјал : Алуминиум светла боја : бела,топло бела заштита ниво : IP66 Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 41.44

OSIDEN Led String Светлини 4m 100ledCurtain Icicle Коледа Outdoor Decoration Indoor Droop 0.3-0.5 m Garden Party 110 220V

Карактеристики : Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.Со многоцветни светло, изгледа многу убаво во текот на ноќта.String Светлина со 100 LED светилки малку.Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.Еднокопчеоперација дизајн, тоа е полесно да се користи.Океаните на малку ѕвезди трепкане, блиц и промена магично.Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.Со 8 различни режими на репродукција : Комбинација, Во Бранови, СеквенцијаленБркотници / Flash, Бавно / Исчезнат, Трепкане / Flash, Стабилен На.Спецификација : LED боја : Блу / Бела / RGBLED количина : 4m 100ledsНапон : 220v / 110v (Ако сте треба 110v , ве молиме оставете порака ...

BGN 12.00 13.86

20 LED Solar Powered Moon String Светлини for Christmas Party home decoration

Спецификација : Светла боја : како на сликата покажуваБатерија : вграденво 600m AH NIМЗ батеријатаВреме на полнење : 8 часаРаботно време : 68 часа, вкупно работно време повеќе од 10,000 часаПрекинувач : Моќ / ИСКЛУЧУВАЊЕ& MODELED количина : 20pcsЛесни начини : 2Режим на блиц : Долги светла+единствен флешДва вида на автоматски режим се трансформира (Треба да притиснете на прекинувачот со рака да конвертирате една светлина на владата)Батерија : 1.2 V 600 MAH (Батерија, не се вклучени)Соларен панел : 2 V 100 MAЖивот време : 5000hКонтрола метод : светлинауправувана + копчињаИнтервал : 16.5 cm прибл.Доведе Жица : 1.5 метри, прибл.Должина Целокупната : 4.8 метри прибл.Пакетот Вклучува : 1 x Соларен Панел1 x 24 cm Скок1 x 20 LED Соларна String СветлаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 20.02

Слънчеви led струнни светлини 200 светодиоди 8 режима зелен цвят на 22 метра градински фенери Коледа струнное осветление партия сватбена украса

Dcoo Соларна LED String Светла 200 Led диоди 8 Режими 3 Бои 22meter Градина Светла Отворено String Осветлување Партија Свадба ДекорацијаПроизводи Карактеристики : 1...

BGN 23.00 24.30

4бр 18W RGB топло студено бял LED Wall Шайба DMX512led wall шайба light шайба lamp led outdoor lamps building lamp-light wall

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7дена за замена или пари назад...

BGN 232.00

Външно осветление 10W 20W 30W 50W Led Floodlight Фокус RGB Spot Flood Light Lamp Reflector Refletor Foco Exterior Projecteur

Отворено Осветлување 10 W 20 W 30 W 50 W Led Floodlight центарот на Вниманието RGB Место Потоп Светлината Светилка Рефлектор Refletor Foco Надворешноста Projecteur Freeshipping ype : RGB / Топло / Бела Предводена од Поплави светлина Отворено осветлување Напон : AC / DC 12 V 50 / 60hz Моќ : 10 W / 20 W / 30 W / 50 W Чипови : Висока Моќност Epistar Led Чипови Боја : Топло Бела 27003500 K Ладно Бела 55006500 K RGB : Црвена+Зелена+Сина Зрак Агол : 10 W 90degree 20 W 30 W 50 W 120 Degree Тело Материјал : Висока Јачина Алуминиум; Гаранција : 2 Години Водоотпорен : IP65 Боја Направи Индекс : >90 Ра фактор на Моќ : 0.900.99 Работа температура : 30+60 степени Апликација : Билборд Улица, Пристаништа Места;Парк дрвја; Хотели и станбени објекти;Скалила; Патишта и Мостови;Станици и терминалиПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO .Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена...

BGN 13.00 15.98

10 W RGB led прожектор безплатна доставка на 3 бр./лот пейзаж осветление за водоустойчиви led прожектор AC85-265V

Бесплатен Превозот Водоотпорен 10 W Предводена од Поплави Светлина Топло Бела / Бела / RGB LEDСуперсветли LED floodlight, совршен за декорација.Висока прозрачна ефикасност и долг животен век.Ниска потрошувачка на енергијазаштеда.Направен од челик, силни и издржливи.Се тресатдоказ, животната срединапријателски.Водоотпорен дизајн, идеален дури и за надворешна употреба.Лесна инсталација, прилагодлив стојат ви овозможува точка на светлина во различни агли.Идеален за парк, градина, итн.Спецификации : Светлината тип : LEDПроизвод во боја : СребренаСветла боја : RGBТемпература на бојата : 30003500 K / 65007000 KТекст : 85264 VМоќност : 10 W / 20 W / 30 W / 50 WЛумен : 4500 LMПроизвод големина : 22.3 * 18.5 * 14cmПроизвод тежина : 2100gПакет големина : 23.5 * 20.5 * 14.2 cmПакет тежина : 2310g

BGN 68.00 79.68