• Ново
J9-18x7. 5x0. 8см дърво издълбани ъгъл на лигавицата апликация неокрашенная рамка врати стикер работен дърводелец украса

J9-18x7. 5x0. 8см дърво издълбани ъгъл на лигавицата апликация неокрашенная рамка врати стикер работен дърводелец украса

BGN 2.91

Сума
Налично за поръчка

СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 PC
Тип : J9
Материјал : Гума Дрво
Големина : 18x7.5x0.8cm
Стил : Европски стил
1.Повеќе Видови на дрво appliques видите iamges во опис.
2.Ние ќе им даде на некои попуст според Количина на цел.
3.Било какви прашања во врска товарни и производот да бидат слободни да контакт.
4.Секој обид за 1 PC(Ако oder сте го направиле само вклучува 1 PC на АГОЛОТ APPLIQUE,ние ќе ви испратиме левата на десната страна случајно(Или може да ни оставите порака, за која страна сакате),Ако понудата 2,ние ќе ви испратиме 1 пар.И По Оваа Аналогија)
5.Дрво appliques чија големина≥60cm ние ќе ги испратите преку експрес според Транспортните регулативи.

Всичко за продукта

Тип:
Врати И Дограма

Подобни продукти в категория

ковано желязо врати за вили

Ние custome сите големина од ковано железо вратата ковано железо портата на куќата користите главната порта дизајн модели на железната порта користи ковано железо вратата гејтс ковано железо вратата, ковано железо гејтс, ковано железо портата на куќата употреба.Ковано железо Гејтс СпецификацииШангај Производителот Ковано железо портата дизајни,бакар железо гејтс дизајни1.добро упатство за инсталација2.'рѓадоказ : hot dip galvanization сите ковано железо гејтс3.добро превозот услуга4.прилагодено дизајн, дрво празна кутија за пакување.ковано железо гејтс дизајниСтандардни Карактеристики1Објектотковано железо гејтс дизајн2Цел Бр.Рк00083Ширинакако вашите барања4Високкако вашите барања5Производ МатеријалЧелик,од ковано железо гејтс единици,леано железо единици6Спецификацијакако вашите барања7Површина По Завршувањетобојата или боени8Бојакако вашите барања9Рамка ЗавршувањетоБоени или боја10Метал Типковано железо,леано железо,од не ' рѓосувачки челик11ПозицијаГрадина,парк,хотел,куќа,се вози начин портата12Antirusting начинgalvanizing (топла натопи) или цинк прскање, antirust сликарствоДруги Детали1.Боја : црна, сјај на мат црно, антички бронза злато, антички бронза сребрен, антички бакар, антички сребрен, слонова коска бела, црна и зелена или било која боја што ви се допаѓа.2.Antirust начин : Antirust масло, antirusting боја, спреј цинк, hotdip поцинкуван;3...

BGN 670.40

Ивайло customized плъзгащи доколкото door hardware with damper комплекти America style плъзгащи доколкото door hardware DM-SDU 7208 с меко затваряне

Искрено се добредојдени препродавачи да преговара и соработка!​Ningbo Dimon Метални Производи Co., Ltd Е познат претпријатието...

BGN 88.00 88.16

5 бр 51 мм от неръждаема стомана куха топка огледално полиран-блестящ топка за украса на градината Безплатна доставка

Состојба 100% Сосема НовВо Парк ДаТопка со Дијаметар од 51mmТопката Материјал AISI 304 од не ' Рѓосувачки ЧеликПовршината Сјајна СфераКоличина 5 компјутериДебелина на ѕид 0.5 mmОваа топка топка е направен од нерѓосувачки челик (304, тоа е издржлив и antirust...

BGN 18.11

LWZH 16FT / 18FT/20 ФУТА вътрешна разтегателна вратата на гардероба навес таблетка образен комплект оборудване рельсовый път валяк за плъзгаща се двойна врата

LWZH Внатрешни работи Дрво Вратата Лизгачки Штала Вратата Лизгачки Плакарот Хардвер Комплет Црна Челик Пруга Штала Ролери Врата за Двојно ВратаPLS ЗАБЕЛЕШКА : САМО на хардвер за полнење е за продажба, вратата панел не се вклучени...

BGN 573.70

G45-1-40x40cm резбовани дървени кръгли тампон апликация неокрашенная рамката на вратата табелка с работно дърводелец китайски стил Дракон

СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 PCТип : G451Материјал : Гума ДрвоГолемина : 40x40cmСтил : Кинески стил1.Повеќе Видови на дрво appliques видите iamges во опис.2.Ние ќе им даде на некои попуст според Количина на цел.3.Било какви прашања во врска товарни и производот да бидат слободни да контакт.4.Секој обид за 1 PC(Ако oder сте го направиле само вклучува 1 PC на АГОЛОТ APPLIQUE,ние ќе ви испратиме левата на десната страна случајно(Или може да ни оставите порака, за која страна сакате),Ако понудата 2,ние ќе ви испратиме 1 пар.И По Оваа Аналогија)5.Дрво appliques чија големина≥60cm ние ќе ги испратите преку експрес според Транспортните регулативи.

BGN 19.44

N8-30x16. 5cm дървени резбовани дълга тампон апликация неокрашенная рамката на вратата табелка с работно дърводелец цвете

СЕКОЈ ОБИД ЗА 1 PCТип : N8Материјал : Гума ДрвоГолемина : 30x16.5cmСтил : Европски стил1.Повеќе Видови на дрво appliques видите iamges во опис.2.Ние ќе им даде на некои попуст според Количина на цел.3.Било какви прашања во врска товарни и производот да бидат слободни да контакт.4.Секој обид за 1 PC(Ако oder сте го направиле само вклучува 1 PC на АГОЛОТ APPLIQUE,ние ќе ви испратиме левата на десната страна случајно(Или може да ни оставите порака, за која страна сакате),Ако понудата 2,ние ќе ви испратиме 1 пар.И По Оваа Аналогија)5.Дрво appliques чија големина≥60cm ние ќе ги испратите преку експрес според Транспортните регулативи.

BGN 7.54

Експлозивна фризер и разходка в морозильных панели, хладилни камери и хладилни камери супермаркети за хранително-вкусовата промишленост

Експлозијата замрзнувач И да Одат Во Замрзнувач Панели , Студена Соба Комори И Супермаркет Ладно Складирање За Прехранбената ИндустријаПРОИЗВОД Полиуретан ПанелиНашите полиуретан панели (заклучени или отклучени тип) се инјектира со полиуретан 40±2 кг / м3 помеѓу полиестер, обложен две поцинкуван челик листови кои имаат 0.3~0.8 mm дебелина за избор...

BGN 40.00

Лентата Camlock метал Сандвича ПУ полистироля за разходки студена стая в склад

Ладна Соба СТП(Полиуретан) Топлинска Изолација ПанелиПРОИЗВОДОТЛадна Соба Полиуретан ( СТП) Сендвич ПанелиДебелина50, 75, 100, 150 , 200 ммГустина38 40 – 43 – 46 кг / м3Ширина960mmЗаедничкиCamlock (јазик и жлебот)ПлочаНадворешни е боја или челик не ' рѓосувачки челик или Алуминиум (Малтер врежана или preобоен)УпотребаВол & Кат & ТаванотВратаЛизгачки вратата и Нишалка вратаОдиме во замрзнувач Големината и температурата може да се направи во согласност со клиенти барања0 °C ~ + 22°C : Комуникација Станица, Печурки Растенија, Лекови За Складирање, Преработка Соба, Пакување Соба5 °C ~ + 5 °C : ПредЛадење, Се Задржи Свежа,10 °C ~ 20 °C : Ладилник За Складирање25 °C ~ 30 °C : Ниска Температура за Складирање, брзо отиде кЗамрзнување35 °C ~ 50 °C : Експлозијата Замрзнувач, БрзЗамрзнувачДЕТАЛИ НА ПАНЕЛ ЗАЕДНИЧКИЛадна соба вратата панели се соединил со помош на јазикот и ритам и заклучен заедно со camlock на секоја страна од панелот за да се обезбеди воздух тесни зглобовите.* Камзаклучување дизајн fastener да се инсталира со ладна соба цврсто и силно* Силика гел се користи на ладно соба вратата панел на работ на заедничките делови на секој сендвич панел за да се обезбеди совршена запечатување да се избегне ладење на воздухот истекување од кул roomor влага во внатрешноста на СТП изолирани панел за најдобрите ладење и чување замрзнати резултатВРАТИ1).Нишалка врата и Лизгање вратата на располагање.2).Нишалка врата : Прирачник, Автоматски достапни итн.3).Вратата панел направен со посебни притискање технологија СТП материјал.4).Рамка на врата : боја или челик не ' рѓосувачки челик.5).Со Грејач и антизаглавени систем.Шарки врати се на разни видови како што е единствен лист или двоен лист , се преклопуваат или рамна ...

BGN 32.00

вътрешната стойност на въртяща се врата, съвременен дизайн с дървена въртяща се врата

Топла продажба !Цврсто дрво стожерот пред врата за продажба, современи надворешни стожерот вратиВисок квалитет, професионално направена за надворешни стожерот вратиАко навистина сакате да дадат изјава со влезот на вашиот дом,цврсто дрво Стожерот Вратата е идеален избор, особено во современ дом.Стожерот имајќи е вдаден во подот и рамка што го прави се појави како ако овие преголеми врати се пркосејќи им на гравитацијата.Eee Домување само снабдување со најдобар квалитет дрвени стожерот врати за вашиот дом...

BGN 3180.80

Легло хотели паник сгъваеми, книжарници метал, пружинен матрак пролетта хотели стои ExtraBed със силна легло със силна тръбна рамка

Напомена : Ние ќе ја испорача стоката од страна на морето Така pls потврди пристаништето со нас пред поставување на својата цел.Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.Вебсајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)комОпис На Производот : Хотел Floding Екстра Кревет,Сунѓерот Rollaway Кревети за Хотел Гостинската Соба Single ГолеминаИдеално решение за привремено спиење сместување...

BGN 1320.00

LWZH плъзгаща се врата на бараката хардуерен комплект черна стомана двоен подковообразен песен валяк гардероб врати хардуерен комплект за двойна врата

LWZH Американската / Европски Стил Дрвени Лизгачки Штала Вратата DIY Хардвер Комплет Црна Челик Ролери Песна Плакарот на Врата Хардвер за Двојно ВратаPLS ЗАБЕЛЕШКА : САМО на хардвер за полнење е за продажба, вратата панел не се вклучени...

BGN 526.00 657.71

2 бр. 100 мм, от неръждаема стомана куха топка огледало на полиран-блестящ сфера за декорация на градината Безплатна доставка

Состојба 100% Сосема НовВо Парк ДаТопка со Дијаметар од 100mmТопката Материјал AISI 304 од не ' Рѓосувачки ЧеликПовршината Сјајна СфераКоличина 2 компјутериДебелина на ѕид 0.5 mmОваа топка топка е направен од нерѓосувачки челик (304, тоа е издржлив и antirust...

BGN 20.46