• Ново
5шт нов превключвател на прозореца за VW JETTA GOLF MK4 POLO, BORA, Passat B5 BEETLE 3B0959855 1J1 959 565E 1GD 959 855C 3BD 959 857

5шт нов превключвател на прозореца за VW JETTA GOLF MK4 POLO, BORA, Passat B5 BEETLE 3B0959855 1J1 959 565E 1GD 959 855C 3BD 959 857

BGN 22.37
BGN 21.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Пакување детали : 1 X господар прозорец прекинувач (9 пина)
3 X еден прозорец прекинувач (4pins)
1 X Огледало Вклучите (10 игли)
Дел број : 1 C0 941 531 , 1 J4 959 857 D , 1 GD 959 855 C 3 B0959855 1 J1 959 565 E
Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја : црвена
Крај :
Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН"
Jetta(Бора) MK4 1999-2005
Голф MK4 1998-2005 Passat Б5 1997-2005

Всичко за продукта

Модел На Volkswagen:
Като пасат
За Марки Автомобили / Модели:
Volkswagen
Името На Модела:
1C0 941 531 1J4 959 857D 3B0 959 855C 1J1 959 565E
Като Пасат-Годината На Производство:
2005,2004,1999,2000,2001,2003,2002
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
специални характеристики:
no
търговска марка:
DCOC
Тегло На Продукта:
0.45kg
Широчина На Елемента:
12cm
Тип Елемент:
Ключове
Дължина На Продукта:
12cm
Диаметъра На Продукта:
5inch
Височина На Продукта:
12cm
Година:
1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Вид На Материала:
Великият един ABS
Произход:
Zhejiang
is_customized:
Yes
Съдържание на пакета:
VW JETTA GOLF MK4 POLO, BORA, Passat B5 BEETLE
Автомобили:
Volkswagen

Подобни продукти в категория

Новият прекъсвач огледала захранване превключвател на фаровете бутон за превключване на прозорците 6 бр. / компл. за Volkswagen VW Jetta golf MK5 5 6 tiguan passat b6 CC

Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби Ве молиме контактирајте со нас за детали.Пакетот Вклучува : 1 X светлата Прекинувач( 1 K0 941 431 N 10pins)3 X еден прозорец прекинувач( 1 F0 959 855 3pins)1 Xmaster прозорец хируршка постапка(1 K4 959 857 A 10pins)1 Xmirror вештерка( 1 K0 959 565 J 10pins) ве Молиме Потврдете го на Делови Број Пред Купување )Fitment : "Фолксваген" JETTA 20062011 MK5 Фолксваген ГОЛФ 20042013 MK5 MK6 "Фолксваген" GTI 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 20062009 "Фолксваген" PASSAT 20062011 B6 / 3 C "Фолксваген" TIGUAN 20082012 Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 20032012"Фолксваген" CC 20082014Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот...

BGN 51.00 53.57

Автомобилна Централна конзола кутия кожен подлакътник капак Капак за BMW / Mini Cooper 2002-2008

Карактеристики : За BMW / Мини Купер 20022008 Центар Кутија Конзола Кожа Потпирач за Покривање Капак ЦрнаСпецификации : Материјал : ABS Пластика + СТП кожаБоја : Исто како на сликаГолемина : Околу беа 25,5 см*10смFitment : За BMW / Мини Купер 20022008Пакет Се Вклучени : 1 BUC конзола потпирач маскаAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13 CM се разликува поради прирачник за мерење. Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 23.98

Колата преустройство на DVD-рамка, DVD-панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 01-06 Toyota Corolla, 2DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 15.68

Автомобилна переоборудованная DVD-рама, DVD-панел,комплект за арматурното табло, первази, Радио-рама 06 Ford Fiesta/ Focus, 2DIN (Европа, вдясно)

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 78.00 78.40

Колата переоснащает DVD-рамка, DVD-панел,комплект за арматурното табло,фасцию, Радио-рамка,Аудиорамку за 06 Toyota Camry , 2DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 31.68

Seicane 2 din In Dash Car Radio Fascia за 2015-2018 на Renault Sandero, Logan DVD Player Frame Audio Cover Trim Kit Frame Mount

Seicane 2 din Во Цртичка е Радио за Автомобил Fascia За 2015 2016 2017 2018 "Рено" Sandero Логан DVD Плеер Рамка Аудио Покрие Трим Комплет за Монтирање на РамкаОпис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 20152018 "Рено" Sandero Логан.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : "Рено" Sandero ЛоганГодина : 2015 2016 2017 2018Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Типот : Црнавнатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmМесто на Потекло : Кина (Копно)

BGN 72.00 89.14

SKTOO за Ford Focus Cd Dvd плейъри Usb Aux автомобилни аксесоари, Aux и Usb интерфейси бутон с мини USB кабел 2005-2014

Автомобил Додатоци Помошен Usb Интерфејси Копчето Со Мини USB Кабел За Форд Фокус Cd Dvd Плеери Usb ПомошенПанел : 3.6 x 2.8 cmЖица Должина : 46cmБоја : Сребрена, ЦрнаПакетот вклучува : 1 buc Форд Фокус Помошен UsbОдговара За Форд Фокус 20052014 ( Не одговара sony 6000 CD )пред да ја купите овој usb,ве молиме проверете назад на вашиот радио.ако вашиот радио имаат usb конектор,тоа е се вклопуваат .ако без usb конекторот...

BGN 21.00 24.46

1PC 17 ММ цинк сплав от Мед батерия автомобилния прекъсвач със зелена дръжка 100A акумулаторна корона на куп

Брзо Батеријата Disconnector (Cut off Switch).Се поврзува директно да ја батеријата терминалот и се отсечени од расклатување на зелена тркала.

BGN 8.00 8.78

Колата преустройство на DVD рамка, DVD панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 2008-2010 Toyota Corolla, 2 DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 40.00

84030-60023 ключ за управление на стъкло електрически превключвател стеклоподъемника захранване за Toyota land cruiser prado GRJ KDJ KZJ TRJ

Имајте на ум дека секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата земја даночната политика / купувачот ќе ги сноси овие трошоци1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / Потврдете го вашиот производ ОЕМ2 Овој производ се продава по 12 месеци гаранција / заменливиПроизвод ОЕМ Универзална ОЕМ 8403060023Применливи моделиland cruiser pradoПовеќе детали за производотБило прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се емејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават...

BGN 42.24

Директна продажба фабрика! качество за VW 99-04 Golf GTI 4 Jetta MK4 BORA, BEETLE, Passat B5 B5.5 преминете стеклоподъемника OE:3BD 959 857

Сосема Нов Фолксваген Прозорец Господар Се Префрлите На КонтролаЗа Голф Mk4 / Jetta Mk4 / Passat Б5 Б5.5Уп Дел Број : 1 GD 959 857, 1 J4 959 857, 1 J4 959 857 B, 1 J4 959 857 D• Fittment : • 19992004 Голф / Jetta / Бора MK4• 19982004 Passat Б5 / B5.5• Состојба : 100% Сосема Нов• Уп...

BGN 9.44

Seicane Double DIN Car Стерео Радио Fascia за Hyundai Santafe IX45 In Dash Trim Frame Installation Kit OEM Style No Gap

Seicane Двојно DIN Автомобил Стерео Радио Fascia За 2016 Година Hyundai Santafe IX45 Во Цртичка Трим Рамка Инсталација Комплет ОЕМ Стил Не ЈазОпис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2016 година Hyundai Santafe / IX45 .Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : Hyundai Santafe / IX45Година : 2016 годинаСместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Типот : Црнавнатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmМесто на Потекло : Кина (Копно)

BGN 73.00 90.13

Kapaco нов MB896029 4WD ключа за лампата за Mitsubishi Pajero V21 V23 V24 V25 V26 V43 V44 V45 V46 V47 V55 6G72 6G74 4M40 4D56

Kapaco За Нови MB896029 4 WD Светилка Switch За Мицубиши Pajero V21 V23 V24 V25 V26 V43 V44 V45 V46 V47 V55 6 G72 6 G74 4 M40 4 D56 Дел Бр : MB896029 Автомобил Компатибилност : За Мицубиши Pajero V21 V23 V24 V25 V26 V43 V44 V45 V46 V47 Пакет Количина : 1 КОМПЈУТЕР

BGN 15.68

Централно заключване превключвател 2 бутон врата ключ в събирането на подходящи за Chevrolet cruze 2009-2014 номер 96936168

Пред купување ве Молиме ако сигурни применливи за вашиот автомобилмоделиПочитувани купувачот здраво : Ако имате било какви Предлози за нашите производи цената и квалитетот, проблеми со тебе за прв паткажи ни одепошта, по примаат на емаил, ние внимателно ќе ги разгледа вашиот предлог, и јас ќе ви даде повторноply immediately...

BGN 25.42

12V / 24v лебедка IN/OUT незабавен кулисный превключвател (вкл.) изключено. (вкл.) DPDT/7Pin син светодиод

Опис : DPDT (НА)ИСКЛУЧУВАЊЕ(ВКЛУЧЕНО) еден switch.Значи дека тоа функционира кога ќе притиснете на прекинувачот,таа е исклучен кога ќе се отстрани вашиот прст...

BGN 11.18

Нов, хром-високо качество на огледалото прозореца на фаровете автоматично заключване на вратите ключ за VW Volkswagen Touran 2003-2015 Caddy 1TD959565A 1TD962125

Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби Ве молиме контактирајте со нас за детали.Пакетот Вклучува : 1 X window Прекинувач(5 ND 959 857 4 вратата 10pins)3 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 за 1door 3pins) 1 Xside огледало Прекинувач(1 TD 959 565 A 6pins) 1 X светлата прекинувач (5 ND 941 431 B 10pins) 1 X врата заклучување (1 TD 962 125 4pins)Дел број : 5 ND959857 5 ND959855 1 TD959565 A 5 ND941431 B 1 TD 962 125Референтни информации : Фолксваген touran 20032015 Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот...

BGN 68.00 71.17

4 бр./компл. неръждаема автомобилна вътрешна врата, на прага на малка перука на темето защитна подплата украса украса, подходящи за BMW 1 Series 2017 Car Styling Accessorie

Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!Ние и Ветуваме на 100% Сосема Нов и Добар КвалитетМатеријал : Висок Квалитет, од Нерѓосувачки ЧеликБоја : како на сликата шоуFitment : Одговара За BMW1 Серија 2017 Автомобил Стил ДодатоциФункција : 1...

BGN 91.02

Chuang Циен Автомобил Мек Централен Подлакътник Конзолната Кутия Тампон Капак За Honda Accord 2013-2017 Подлакътник Конзола Кутия За Съхранение

Chuang Qian Автомобил Мека Централен Потпирач Конзола Кутија Подлога Покритие За Хонда Спогодба 20132017 Потпирач Конзола Кутија За ЧувањеОпис на производот : Се се уште проблематичниот со проблемот дека кучето шепи лесно ќе нула вашиот центар конзола?Тука, во Центар Конзола Потпирач Подлога Поклопецот е одлична опција за да се заштити вашиот центар конзола од гребење и нечист!Висок стандард на квалитет на материјалот тешки neoprene го прави тоа има долгатрајни услуга време.Изградена на тешки neoprene со две широк еластична бенд, тоа е доста добра за деформација, гребење и валкани заштита...

BGN 22.00 22.78

Високо качество на специален 12V автомобилен ключ на фаровете фарове за мъгла, превключвател дневни светлини за Toyota Hilux Vigo

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : Големина : 60mm39mm21mm Боја : Како на сликата покаже Материјал : ABS Оперативен напон : 12 V Објект Тежина : 0.05 кг Терминали : 5 ИГЛИЧКИ Состојба : Нова Одговара за : За Toyota Hilux Vigo Пакет се вклучени : 1 12 V Автомобил Магла Светлина се Префрлите

BGN 7.98

Безплатна доставка - автомобили переоборудовка dvd-кадър / предната част / аудиопанели за SSang yong Korando 2010

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 94.58

За Ford Mondeo, S-Max, Бутон За Отопление На Седалките, Ключове На Превключвателя За Управление На Нагревател Седалки Бутон За Отопление На Седалките

За Ford Mondeo SMax Седиште Греење на Копчето се Префрла Загреан се Префрлите на Контрола Седиште Грејач Копчето Применливи За Ford Mondeo SMax Дел Број : Сребро : 6 M2 T19 K314AC Црна : BS7 T19 K314AB

BGN 50.00 65.60

Колата преустройство на DVD-рамка, DVD-панел, тире комплект, первази, Радио рамка, аудио рамка за 07-12 Toyota Vios, 2DIN-треска или черен

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

BGN 41.28