• Ново
18 г 3 бр. стоманени Сигурен стрела с мек връх закрит спортен стрела с черни полета за игри Безплатна доставка

18 г 3 бр. стоманени Сигурен стрела с мек връх закрит спортен стрела с черни полета за игри Безплатна доставка

BGN 11.18
BGN 11.00 -2 %

Сума
Налично за поръчка


Стрела тежина : околу 17.7 g
Вратило тежина : околу 15.3 g
Вратило должина : 51mm (совет не се вклучени)
Дијаметар : 8mm
Целосна должина : 153 mm
Вратило должина : 48mm (без ракави)
Совет должина :22mm
Висок квалитет на Безбедно пикадо
Со круг совети, повеќе безбедно отколку вообичаените пикадо, одговара на двете деца и возрасни игра
Со убава транспарентна пластика шахти
Направени за електронски стрела целна
Со фенси и преносни еколошки материјал Кутија
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.
Пакетите ќе бидат испратени во 2-4 работни дена по вашата исплата. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн. Можете да ги пратите на вашиот парцела информации за себе на интернет со следење на број, или побарате од нас за помош.
Може да биде малку грешка за големина или боја помеѓу производи ќе се примени и фотографии на интернет, тоа е затоа што на различни мерења и следење на бои. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека. ние ќе го ценат, ако може да се сметаат.

Всичко за продукта

Възраст:
>8 години
търговска марка:
МАК
Тип:
Дартс
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
TY0107

Подобни продукти в категория

Класическа игра 19 в 1 с функция на бутон 5,6 печатна платка игри за коктейльной аркадна машина/мулти хоризонтална игрална дъска за плотове

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ на Мојот Stor Worthy Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

BGN 64.00

Електронни части от поредици от 750 в 1 игра елф дълъг вал джойстик сребърни монети кредитни бутон американски стил бутон с ключ

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

BGN 132.80

CUESOUL FIGHTING SOUL 22g / 24g/26g GramsTungsten Steel Tip Darts-точни куфари череп полет на Стрела с острилка

CUESOUL Волфрам Челик Совет Пикадо Прецизни Буриња 90% Волфрам Со Луксузни Случај 22g / 24g / 26g достапни 22g3 * 22 Грама Волфрам Буриња 90% Волфрам, Тежината е Само Буриња, Не вклучуваат шахти и летови2 Групи на 2ba Големина Медиум Стрела Шахти4 Групи на Cuesoul Дизајниран Стрела Летови1* Луксузни Случај 24g 90% Волфрам 9 Рачно Насликани Прстени Жлеб за Барел,Нудат Еднаква Контрола И за Предната и Задната Елоксирани Алуминиумски,Кратко(40mm / 1.8" вклучуваат конец) врвот спин вратило кој им овозможува на летот, да се движат надвор од патот за помалку девијации 24 Грама,Центар Пондерирана за Полесно Контролирање Дијаметар : 7.15 mm / 0.28"( Макс.) Должина : 50.1 mm / 1.97" 6 Елоксирани Алуминиумски Шахти, 3 Тенок Летови,3 Стандард Летови, 3 легура летови, 1 точка острилка, 1 најкорисните стрела алатка, Дојде со 1 Делукс Стрела Случај 26g 90% Волфрам, 9 Рачно Насликани Прстени Жлеб за Барел,Нудат Еднаква Контрола И за Предната и Задната Елоксирани Алуминиумски,Кратко(40mm / 1.8" вклучуваат конец) врвот спин вратило кој им овозможува на летот, да се движат надвор од патот за помалку девијации 26 Грама , Центар Пондерирана за Полесно Контролирање Дијаметар : 7.15 mm / 0.28"( Макс.) Должина : 50.1 mm / 1.97" 6 Елоксирани Алуминиумски Шахти, 3 Тенок Летови, 3 Стандард Летови, 3 легура летови, 1 точка острилка, 1 најкорисните стрела алатка, Дојде со 1 Делукс Стрела Случај

BGN 78.38

5 Инсталиране на светлини в комплект с крушки и осветителни фитинги 275 mm 6 W 220 в модулатор тръба за аркадна монети работи шкаф машина

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

BGN 15.20

Аркаден джойстик САМ Kit Zero Delay USB Controller PC to Arcade Joystick + бутон + колан, кабели за MAME & Raspberry Pi 3Б

Аркадни Џојстик DIY Комплет Нула Одложување USB Контролер КОМПЈУТЕР за да Аркадна Џојстик + Притисни Копчиња + Жица Темперамент за MAME & Малина Пи 3БЗа производот : Совршен за Полнење за Аркадна PC Игра DIY ПроектНула Одложување USB Pc Интерфејс со сите жици потребниВисок Квалитет на Аркадна Притисни Копчиња со Изградиво MicroswitchПрофесионални 8 начин Аркадна Џојстик со 35 MM Топката врвот рачкаСамо треба поврзани притисни копче и џојстик​Спецификација : Материјал : Трајни Најлон И МеталКопчето Големина : 30мм и 24mmБои : Зелена / Жолта / Црно / Бело / Црвено / Сино / Розова​пакет се вклучени : 1 x Висок квалитет енкодер одбор1 x USB Кабел1 x 5pin Кабел за Џојстик13 x Жица кабли за Копчиња...

BGN 34.96

50шт сребърно покритие осветени бутон с МИКРОПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЯМИ ПЪРГАВ и led ламповыми бутони за монетен кабинета на аркадна игра

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

BGN 90.40

5 бр малък цифров аудио бас усилвател просто бас усилвател детайли аркадна машина аксесоари за игрални автомати шкаф за аркадни игри

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

BGN 54.38

CUESOUL 24 грама волфрам дартс, точни куфари,розов корпус,черен полет с острилка ви сини

3 * 24 Грама Волфрам Буриња 90% Волфрам, Тежината е Само Буриња, Не вклучуваат шахти и летови2 Групи на 2ba Големина Медиум Стрела Шахти4 Групи на Cuesoul Дизајниран Стрела Летови1* Луксузни СлучајНаправени од Страна на CUESOUL Бренд, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

BGN 78.38

6/12/24 бр дървена Стрела с дължина 80 см диаметър 8,7 мм, жълто перо от пуйка за 20-30 паунда лък Стрелба с лък на лов стрелба

6 / 12 / 24 компјутери Дрвени Стрелка Должина 80см Дијаметар 8.7 mm Жолта Турција Пердув за 2030 Кг Лак Стрелаштво Лов на птици СнимањеОпис : Стрелките на тело, должина на : 80 cm / 31.49 инчиДијаметар : 8.7 mm'Рбет : 2030lbsПердуви : мисирки пердувСтрелка за да Можат материјал : белиот борСтрелка точка материјал : железоБоја : ЖолтаТежина : 37gКоличина : 6 / 12pcsФункција : Сите стрели се рачно изработени од страна на craftsmans ...

BGN 31.98

JY-16 110V / 220V Input Arcade Timing Control Board Таймер Board Power Supply forWashing Machine столове за Масаж слот шкафове

220 V Тајмер Одбор Време Контрола Одбор Напојување за монета акцептор монета селектор, пумпа за вода, машина за перење, масажа чаирОпис : *Најновата верзија на софтвер*Ова се користи за напојување време контрола*Може да се користи со паричка акцептор или други уреди кои може да го излез пулсот сигнали...

BGN 38.38

60pcs T10 LED light/higher brightness 4SMD LED lamp for Illuminated button/6 color available/arcade button LED lamp/arcade parts

Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.aliexpress.com / store / 607318ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв КлиентВашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас...

BGN 90.66

Медно-Златна Игла Пин Dart Board Играчки Детски Играчки Play Indoor Sports Camping Game

Описи : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетТип : БакарОбложено Игла Pin Стрела Одбор ИграчкаБоја : Како на сликите покажуваатМатеријал : ЖелезоГолемина : 15cmПакетот Вклучува : 1 x БакарОбложено Игла Pin Стрела Одбор ИграчкаЗабелешки : 1.Поради светлина и други причини, може да постојат разлики во бојата.2...

BGN 1.65

Нов Easyget 10 бр./лот 30 мм Arcade Happ стил бутони за аркадни MAME DIY & Raspberry Pi 1 2 3 RetroPie DIY проекти-Червен

Нови Easyget 10pcs / многу 30мм Аркадна Happ Стил Притисни Копчиња За Аркадна MAME DIY & Малина Пи 1 2 3 Retro Pie DIY Проекти ЦрвенаОвој оглас е за 10 x Нови Happ Стандард Аркадна КопчетоОваа Happ Стандард аркадна копчето е идеален за аркада машина и JAMMA машина проекти...

BGN 28.78

Yernea Нови Магнитни Шах Игри Дървена Шахматна Дъска Открит Шахматен Комплект Игри Твърди Дървени Фигури Сгъваема Магнитна Шахматна Дъска

Yernea Нови Магнетни Шах Игри Дрвени Шаховската Табла Отворен Шаховски Сет Игри Цврсто Дрво Шаховски Фигури Магнетни Виткање Шаховската Табла Карактеристики : 1...

BGN 41.00 71.98