• Ново
Мини Преносим Пепелник Цигара, Чаша Кола Задника Кофа Дим, Пепел Притежателя Бонбони Цвят#T025#

Мини Преносим Пепелник Цигара, Чаша Кола Задника Кофа Дим, Пепел Притежателя Бонбони ЦвятT025

BGN 2.91
BGN 2.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Бонбони боја. Боја случаен испорака (Ако се купат повеќе производи, кои бои може да биде различен или ист) го Задржува пушки надвор од очите Отстранлив капак дизајн, лесно да се чисти Помага содржат тутун пепел, помага да се отстрани смрдеата го Става надвор цигара во секунди Има неколку отпушоци од цигари Големина : Прибл. 10.05*7.8 cm/3.96"*3.07" (L*W) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 4.Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 x Pc Преносни Мини Ashtray Цигара Првенство

Всичко за продукта

търговска марка:
Яс
Материал:
Пластмаса
Форма:
Кръг
Номер На Модела:
В Пепелника Цигара Чашка
Тип:
Преносим

Подобни продукти в категория

Нов висок клас мини-психическо билков хеликоптер плевели 3 слоя с сплав ромбовидная прибори и аксесоари за тютюневи тръби Drop Shipping

5341221329530884 Нови Пристигнување Мелница парче53 Нови Пристигнување МелницаИме : Спирала Цинк Легура Детектор На ЧадТежина : 63gБоја : Црна ПиштолДолжина : 33m mВисина : 25mm​

BGN 5.00 5.52

Безплатна доставка на 3 бр. / лот (диаметър 5,2 см) на щатския долар 3-слойный метал билки мелница Сребърен тютюн мелница машина трева за пушачи тръба GR033

димензии : Дијаметар : пристап 52mmВисина : пристап 29mmТежина : 111gНикогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријателиПодобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.Ние нудиме EMS, DHL ,UPSот и Fedex,но не и бесплатен превозот.Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.EMS : 714 работни денови...

BGN 27.04

Безплатна доставка на 5 бр. / лот ST118 мини пушенето водопровод метал здравето на цигари месинг цигари филтър за вода подарък промоция

Бесплатен превозот Пушењето водовод ПромоцијаНикогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријателиПодобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.Ние нудиме EMS, DHL ,UPSот и Fedex,но не и бесплатен превозот.Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.EMS : 714 работни денови...

BGN 22.40

COHIBA приспособления марка от висок клас преносим черен кожен калъф за пури, открит пътуване humidor

Материјал : кожа Големина : 17*7*3 CM Тежина : 107 gНикогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријателиПодобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.Ние нудиме EMS, DHL ,UPSот и Fedex,но не и бесплатен превозот.Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.EMS : 714 работни денови...

BGN 22.24

6шт 42мм тютюн, подправки, мелница 3 слой на ръчна граната форма на трева дробилки метал, ръчно Мюлер CNC дим Дробилка за пушене на тръби

Нов Метал Три Слоеви 42mm Тутун цигари Мелница рака граната во облик на Билка Рака Милер за Пушење Цевкатоа е кол е за 42mmНе содржи штетни објектиОва е совршен подарок за себе или сакана цевка пушачСигурен и издржливМатеријалот е металОва е страна граната во облик на формата,но не рака граната,тоа е билка цигара мелницаПакет : 1 buc билка мелница,бои ќе бидат испратени по случаен изборЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме !Гаранција & Се Враќа1...

BGN 63.00 70.37

Пепелник Творческа Хол Декорация На Дома, Китайската Идентичност Украса Оригиналната Пепелник Волонг Подарък

Ashtray Креативни Дневна Соба Дома Декорација Кинески Личност Декорација Оригинални Wolong Ashtray Подарок

BGN 41.00 62.40

1 X big E Head наргиле керамичен нагревател купа за наргиле билкови аромати

Здраво ,Драги клиенти Добредојдовте на нашата Продавница ! Вашето пристигнување е нашата задоволство ! Имаме добар ден и се надевам дека ќе го најдете она што ви треба.Материјал : ЦИНК ( површина) и Керамички ( грејач)Димензии : Дијаметар : 65mmвисина : 65mmБоја : исто како на сликаТопло потсетување : 1...

BGN 101.60

Цветен прашец компресор качеството на алуминиева прашец натиснете дим мелница трева за тютюн наргиле водопровод наргиле стъклена тръба спад на кораба

5341221329530884 Нови Пристигнување Мелница парче5341221329325314 Топла Продажба на Производи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчедијаметар 22mm должина 62mm тежина 56g материјал алуминиум легура

BGN 5.00 5.25

Високо качество 3 в 1 от неръждаема стомана, тютюн тръба инструмент за почистване на Побойник изберете лъжичка почистване на дървени Побойник нож курительные инстр

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челикДизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.Џеб големина, погодно за носењеСо уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик

BGN 11.00 13.76

Двухцелевая Мини Тютюневата Тръба Метална Акрилен Филтър Държач Цигари Филтър Наргиле Наргиле Вода Тютюневата Тръба Сигурност За Пушачи Тръба

Двојна Цел Мини Тутун Цевка Метал Акрилик Филтер Цигара Носителот Филтер Shisha Наргиле Вода Тутун Цевка Безбедност Пушењето ЦевкаНа пушењето цевка е уред направен за да им овозможи на корисниците да дишам или вкус на цигарите или пареа добиени од горење или испарување на некои супстанции.Тип : Филтер Цигари и Тутун ЦевкаМатеријал : Метал и AcrtlicФункција : Двојна Намена за производство на Цигари и ТутунБоја : ЗлатнаПакување Големина : и 17,5 см*12.5 cm*4cmБруто Тежина : 0.2 kgЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се стави на водата во водовод пред да пушат, но не се полни со вода.

BGN 14.00 16.94

1 X Новодошлия KingSize Мода Пластмасов Портсигар (Да 20 Цигари) Преносима Кутия Цигари На Личността

Кралот Големина Пластични Цигара СлучајМатеријал : Пластични&МеталТежина : Околу 54g Големина : Прибл 11.3 * 6.3 * 2.9 CM Боја : црна / црвена / синоПАКЕТ СОДРЖИНА1 x King Size Пластични Цигара Случај(Одговараат За Цар Големина Цигари)Answer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!

BGN 3.00 5.58