• Ново
Миниый заключване машина Защитете верига MCCB миниатюрен с щифт извън стандартните

Миниый заключване машина Защитете верига MCCB миниатюрен с щифт извън стандартните

BGN 29.92

Сума
Налично за поръчка

1.Опис На Производот
Минијатурни Прекинувач Lockout
Дел No. : NT - СТР OS
■Безбеден и ефикасен метод за да се заклучи од минијатурни прекинувачи; универзал за Европски и Азиски опрема
■Нема алатки потребни за инсталација на минијатурни прекинувач. Вие треба само едно копче за да заврши инсталацијата лесно.
■Вртливиот се користи за повлече прачка тип брави за брзо завршување на инсталацијата; достапни како еден пол и повеќе-пол прекинувачи за избор
■Тоа е предлагам да се користи производот заедно со Најдобрите безбедно безбедноста padlocks или други padlocks; може да се користи padlocks со shackle дијаметар на 7mm.
2.Детални Слики
Ние нормално испрати коло прекинато стоки без етикета,ако сакате етикета,ве молиме да преземе некоја белешка или контактирајте со нас.
3.Апликацијата NT - ПОС Коло Прекинато Lockout (Pin од стандардот)
Притисни копче управувана и лоцира во 2 дупки двете страни на прекинувач прекинувач(види илустрација).Одговара на повеќето популарни breakers до 60 Amp.Исто така, ќе одговара breakers поврзани со крст бар.Лоцира prongs внатре.
4.Плаќање & Превозот

Всичко за продукта

Размер:
Pin out standard
Номер На Модела:
NT-POS
Тип Заключване:
заключване на автоматичен прекъсвач

Подобни продукти в категория

Европейският Луксозен Фон Автоматично Заключване На Вратите Интериор Невидими, Скрити Дръжки На Вратите На Замъка Баня Спалня Вход На Замъка Бесключевые Дръжки Б?

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~O(∩_∩) O~Европската Луксузни Позадина Заклучување На Вратата Внатрешни Работи Скриени Невидливи Вратата Копчиња За Заклучување На Бања Спалната Соба Влез Заклучување Keyless Се Справува Брави Q314Опис : Име : Заклучување На ВрататаБоја : Црна / Бранеа / Gold / БронзаГолемина : Како на сликата подолу покажуваПовршина Заврши : БранеаПанел Материјал : Цинк ЛегураРачка Материјал : Цинк ЛегураКодот За Јадрото Материјал : МесингКодот За Јазик Материјал : Нерѓосувачки ЧеликВратата Центар Растојание : 60mmСе прилагодат Вратата Дебелина : 35mm~50mmKey Type : Без Клуч Пакет Вклучуваат : 1 PCS Брави на вратите со Монтажа на фасонски ДеловиПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

BGN 128.00 182.83

17,5 мм х 25 мм резба шкаф пощенска кутия кутия четвърт оборот челюстта заключване

Име на производ : Cam Заклучување;Главен Материјал : Метал Боја : Сребро Тон;Вкупната Големина : 50 x 23 x 42mm / 2" x 0.9" x 1.7" (L*Главата Кол.*H) Тема Тело Должина : 30мм / 1.2'Навој Дијаметар : 17.5 mm / 0.7" Тежина : 54g Пакет Содржина : 1 x Cam за Заклучување,2 x Keys Product Име : Cam Заклучување;Главен Материјал : МеталБоја : Сребро Тон;Вкупната Големина : 50 x 23 x 42mm / 2" x 0.9" x 1.7" (L*Главата Кол.*H)Тема Тело Должина : 30мм / 1.2'Навој Дијаметар : 17.5 mm / 0.7"Тежина : 54gХексадецимален орев, на 90 степен ротари агол, 48x15mm камери.На cam за заклучување е погоден за помалку од 25mm дебели одбор.Користи широко за биро фиока, glovebox, алатка кутија, електрични кабинет или други безбедносни капацитети.На метал cam се врти зад рамка или jamb и е заклучен во позиција отстранување на копчето.Пакет Содржина : 1 x Cam за Заклучување,2 x КлучевиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.50

Rarelock 5 букви код комбинация на парола за заключване врата кутия фитнес зала брави куфар багаж под наем замъци a

Име : Rarelock 5 Букви Код Комбинација Лозинка За Заклучување На Вратата Кутија Салата Брави Куфер Багаж Велосипед БравиПредмет : ZS55Заклучување Тип : 5 Писмо КодотМатеријал : Цинк ЛегураГолемина(Должина*Ширина) : 61mm*23mm*23mmНето Тежина : 140g / ЕЕЗБруто Тежина : 145g / ЕЕЗПакет : ПП торбаЗабелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.1...

BGN 18.00 19.18

Дигитален електрически RF карта евтини хотелски катинар и ключ карта за хотела ET104RF

RF Картичка евтин хотел брава и клуч картичка за хотелНашиот Систем Состав : 1.Заклучување (количина = гостинската соба)За отворање на вратата2.Енкодер (1pcs / хотел ) За издавање на сите видови на картички3.Прекинувач (количина = гостинската соба)за Да се добие моќта4.Картички (количина = 3 пати на гостинската соба)За да се отвори за заклучување5.Data collector (1pcs / хотел, опционално)За добивање на време и времето на влезот информации од заклучување6.Само развиен софтвер (бесплатно)За поставување на програмата на целиот систем.Параметри1.Индукција оперативни фреквенција : 125 KHz да 13.56 MHz2.Применливи картичка : T5557, M1, Ем картичка3.Напон : четири делови од 1,5 V алкални батерии4.Алармот Напон : 4.8 V5.Статички потрошувачка на енергија : 6.Динамичен потрошувачка на енергија : 7.Температура : 20 °C подолу 50 °C8.Влажност : 9.Antistatic : > 15.000 V, тоа се уште обезбедува информации не се изгубени и стабилна работа под состојба на силна статични пречкиПримена : хотели,дом, канцеларија, луксузни вили, апартмани, објекти и други места ;МултифункцијаСпоред се користи во илјади хотели ,брава систем fucntion се подобрени и може да се сретне видови на хотелот барања.Ciphter контрола : Три одделение cipher контрола за да се гарантира безбедноста...

BGN 49.60

20 античен латунная ковчег за бижута Hasp затвори замъка 30x18mm с винтове

Накит Кутија Hasp Доаѓаат Со Антички Месинг Завртки.Боја : Антички МесингМатеријал : ЖелезоГолемина : 30x18mmПакетот вклучува : 20 hasps инсталирање на ноктите

BGN 16.80

Универсален U заключване на велосипед велосипед, мотоциклет Колоездене скутер сигурност стоманена верига за заключване S08 Drop ship

Погодни за : планински велосипед велосипед велосипед стил електричен автомобилЗаклучување лост термички третман, подобрување на површината цврстина на заклучување на смолкнување антипилиКлучни променлива е на високо ниво, намалување на повторно отворање го оценуватеТоа не е лесно да се скрши, преносни и безбедно.На катанец е погодна за заклучување на велосипед и на други места, тоа е лесно да се користи.Со тешки челик заклучување кабел, цврсти и издржливи за да го користите, погоден за Велосипеди и други работи.Големина : 13cm x 18cm / 5.07" x 7.02"(приближно) вистинските ширина на "U" : за 9.0 cm Дијаметар : околу 1.5 cmМатеријал : ЧеликБоја : ЦрнаКоличина : 1 компјутерИмајте на ум : Нема мало пакет...

BGN 12.00 13.86

10шт челюстта замък на кутия на пощенска кутия на брави шкаф с ключове Forcer Security Home Automation брави 16мм / 20 mm/25мм/30мм/40 мм

започнете Цена : $42.08 Цена : $49.98 Цена : $58.85 Цена : $46.98 Цена : $29.55 Цена : $47.98крајот10 PCS Цинк Легура Cam за Заклучување На Вратата на Кабинетот поштенско Сандаче Фиока Шкафче Копчиња Forcer Безбедност Насловна Автоматизација Брави 16mm / 20mm / 25мм / 30мм / 40mm K25Опис : Тип : Поштенско Сандаче Lock & Cam КодотМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : D18*L 16mm / 20mm / 25мм / 30мм / 35mm / 40mmПовршина заврши : ХромРотација Агол : 90 СтепениКлуч : Црна Пластична Рачка За СкролувањеТоа е добро што се користи за поштенско Сандаче за Заклучување,шкафот заклучување, мебел гардероби, складирање кабинети, поднесување кабинети....

BGN 46.00 90.93

Врати Обзавеждане 304 Канал От Неръждаема Стомана Невидима Система За Заключване На Вратите

Answer : ___________________________ Note : * Применливи вратата дебелина : 35mm 50ммАко ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме...

BGN 27.00 29.95

bowarepro антични капаче Funiture железария декоративна ковчег за бижута кутия декоративен болт за заключване капаче с винтове 45*48 мм, 2 бр.

Карактеристики : 100% Сосема нов.Ретро дизајнИздржлив и едноставен за инсталацијаОдлично за гроздобер дрвена кутија, тешки дрвена кутија, кутија за накит, подароци кутија за вино кутија, лента со алатки и сл.Идеална хардвер за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.Материјал : Цинк ЛегураГолемина : 45*48mm / 1.77"*1.89"Боја : Антички бронзаПакет листата : 2 x Кутија Latch Hasps8 x ЗаврткиНапомена : 1.Ние, исто така, го продаде други home art / накит кутија фитинзи,ако треба,ве молиме patronize нашата продавница, ви благодариме!2.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 3 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

BGN 2.00 3.17

25 mm Диаметър на Сплит пръстен Омар Закопчалката ключодържател ключодържател сребърен тон 3 бр.

Име на производ : Копче Прстен;Боја : Сребро Тон Материјал : Метал;Прстенот со Дијаметар : 2.5 cm / 1" Вкупна Должина : 6cm / 2.3" Тежина : 45g Име на Производ : Копче Прстен;Боја : Сребро на ЅвонењеМатеријал : Метал;Прстенот со Дијаметар : 2.5 cm / 1"Вкупна Должина : 6cm / 2.3"Тежина : 45gАктивирањето hummer затворач дизајн, лесно да ги користат и да ги носите.Со метален прстен, идеален избор за да се одржи или да ги организирате вашите преземање на копчиња.Пакет Содржина : 3 x Keychain Копче ПрстенAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 1.25

Безплатна доставка, Спалня/Баня/кухня система за заключване на вратите, античен месинг завършен заключване, дебелина на вратата 35-45 mm, единични болтове

Ние Само Го Продаде Висок Квалитет на Брави За Врати Во вашата Прекрасна Куќа !Кога Ќе Одлучи Да се Купи за Заклучување Од Нас, ве Молиме ги споделите со нас Која Врата Отворање на кој Начин ќе се користи за вашата Врата ?Типот А ( Вратата се отвора внатре, заклучување е на десната страна )Тип " Б " ( Врата се отвора надвор, заклучување е на десната страна)Тип В ( Вратата се отвора внатре, заклучување е на Левата страна )Тип D ( Вратата се отвора надвор, заклучување е на Левата страна )Основни Детали : Бесплатен Превозот, Спална соба, Купатило, Кујна Заклучување на Вратата, Антички Месинг заврши заклучување, 3545mm вратата дебелина,еден заврткиАнтичкиот Месинг Заврши КодотAapplicability : Внатрешни работи, Спална соба , Купатило, Кујна Врата, Надворешните Влезна Врата, Главната ВратаDemensions : Производот е Покаже :

BGN 137.60

2018 Real Hot Sale Hardware Lock Wood Box 20pcs Jewelry Box затвори 64*48 мм античен сплав Lock Hasp Закопчалката ретро дървена Тыквенная вратата

Напомена : На светлосни ефекти боја разликата е нормалноГолемина грешка +1cm е нормалноПлаќањеКредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) ...

BGN 20.00 23.20

Врати Интериорни Врати За Заключване Спалня DDoor Сигурност Алуминиев Заключване Вътрешен Цилиндър Хардуер Домакински Универсален Закрит Заключване На Вратата

Име на производ : Внатрешна врата заклучувањеПанел материјал : Алуминиум и нерѓосувачки челикРачка материјал : Алуминиум и нерѓосувачки челикЦентар растојание(копче дупка за да се справи со дупка) : околу 5.8 cmПрименливи вратата дебелина : 3.5 cm4.5 cmПанел големина : 18.5 cm *4.5 cmПанел дебелина : 6.8 mmПредмет : сите видови на внатрешна вратиГолемина : Однесуваат на сликата подолуГуангжу град убавина кабинет декорирани Хардвер Co., Ltd...

BGN 48.00 52.80

Ретро творчески пеперуда закрит автоматично заключване на вратите цвят на слонова кост бяла бронз bedroon bookroon кухня масивна дървена врата тъпо заключване дръжки

Точка бр : B67Материјал; Цинк легураЗаврши : црна, златна / сребро злато / бронза / античкиот месингЗаклучување на далечина : 45 MMЦентар растојание:50mmПрименливи вратата дебелина:45 MM55ММПрименливи обемот:Разни внатрешни работи вратиПроизводи покаже : Производи за пакувањеЗа нас : Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години...

BGN 136.00