• Ново
BC315 BateRpak целофан пакетираща машина, цигари, козметика, покер кутия с блистер фолио, опаковъчна машина, блистер оборудване запечатване машина

BC315 BateRpak целофан пакетираща машина, цигари, козметика, покер кутия с блистер фолио, опаковъчна машина, блистер оборудване запечатване машина

BGN 224.00

Сума
Налично за поръчка


Почекајте еден момент, ќе се покаже на Видео
BC315 Прирачник Cellophane Завиткување Машина,
Цигарите,козметиката,покер кутија блистер филм пакување машина,
блистер запечатување машина
++++++++++Перформанси+++++++++++
(1) воздухопловот му припаѓа на десктоп прирачник за пакување машина, мали димензии, лесно да се одржи;
(2) не само рамни железо, може да се топло место, овозможувајќи им на клиентите да го користите според различни барања.
(3) Такво пакување машина со контрола на температурата, едноставна операција, лесен за употреба.
*************СПЕЦИФИКАЦИЈА****************
Модел BC315 Напон 220 V 50 HZ Напојување 500 W Одговараат за филмови OPP,BOPP Пакет брзина 1-2 кутија/минути Одговараат за член големина Без ограничување на Работа температура 0-300 укажуваат на тоа 120-180 Топлина Алуминиум Одбор Големина 295*150*15mm Машина големина 300×200×170mm Машина Тежина 5 Kg ИЗВЕСТУВАЊЕ БЕЗ АНГЛИСКИ јазик прирачник книга на греење одбор големина може да се прилагоди на вашиот requset, ако intrested можете да контактирате со нас! Примена :
Рака-топла плоча (на рачно изработени топла филм машина), е моделот на избор на мнозинството
на приватните претпријатија пакувањето на производот. Рачно изработени пеглање одбор има моќ за заштеда,
лесно да се научат, и ниска цена, главно се применува на : кондоми, пол производи,
картите за играње, козметика, известувања испратени заградени производи, како што се рака-транспарентна фолија за пакување.
Кутии било пакување спецификации, различни спецификации може да
се дизајнирани според големина на кутија и пеглање одбор.
-
Вашите повратни информации тоа го прави на сите достоен за тоа!
Театарска од нашите клиенти да ни даде своите мислења за нашите услуги и производи,
дали тоа да биде на или преглед на нашата веб страница.
Па ве молиме, дозволете ни да знам што мислите, но, ако не е проблем ние би сакал да се поправат и тоа
помогне да се промени било негативни мислења пред да ја напуштат повратни информации.
Помалку од 5-Star Рејтинг? Што е вашиот проблем?
Ние би сакале да знаете како ние може да се направи нешто подобро и да ви понуди на 5-ѕвезда третман вас
заслужуваат!
Затоа ве молам, ако тоа не е 5 ѕвезди, не ни остави 4 и нека го направи тоа совршено.
Да дојдат во допир со нас..
Имаме за цел да им понуди на највисоко ниво на услуги на клиентите и задоволството да сите наши клиенти
и ова е причината зошто ние ви нудиме толку многу начини да контактирате со нас ако таму се случува да биде било
hiccups!
**************bette Р квалитет, bette Р испорака, bette Р цена ****************

Треба да се плати
"Увоз царина"
кога јасно царинските или курир помине пакет за вас
даночен износ што не сме сигурни,
тоа наплатат од вашата влада
Ви благодариме за вашата поддршка, ние ќе направиме се bette Р
! ! !

Всичко за продукта

Напрежение:
220V
Честота:
50 Hz
Номер На Модела:
BC315
Използването на:
Топлинна завертка
Напрежение:
220V
силата на:
500 W

Подобни продукти в категория

Автоматична мобилна поялната станция BGA, три температурни зони BGA реболлинг машина с оптична система за изравняване на

Авто Мобилни BGA rework станица, три температура зони BGA Reballing Машина со оптички усогласување на системотМобилен rework видео : https : / / youtu.be / c O5 RII03_b UНашите BGA Rework Станица / BGA reballing станица се широко се користи за замена и поправка на BGA чип во лаптоп, мобилен телефон, xbox360,ps3,итн.Главниот корисник е поправка на продавници и фабрика да се обезбеди попродажбата на услугата и rework.Како да се одвојат BGA чип од матичната плоча?Како да се замени со нов BGA чип?Поправка чекори : 1) Одделни BGA чип од мајка одбор –ние се нарекува desoldering2) Чиста Подлога3) Reballing или да се замени со нов BGA чип директно4) Алинеја / Позиционирање – Зависи од искуство ,свила рамка ,оптички камера5) се замени со нов BGA чип ние се нарекува ЛемењеНапојувањеAC напон 220 V±10% 50 / 60 Hz3Вкупна моќностМакс 2500 W4Грејач моќГорниот темп.зона 1200 W,Надолу темп.зона 1200 W5Електрични материјалВозење мотор+ smart темп.контролор+боја на екран на допир6Контролирање на температурата(висока прецизност Ксензор)(Затворена Јамка),независни темп.контролор,прецизноста може да се стигне до ±17Лоцирање на начинV обликот слот,PCB поддршка jigs може да се прилагоди8PCB големинаМакс 140×160mm Мин 5×5 mm9Применливи чиповиMax 80×80mm Мин 1×1 mm10Вкупната димензијаL450×W470×H670mm11Температурата Интерфејс1 buc12Тежина на машина40 KG13БојаBlue+Бела Мини BGA rework станицаМлазници : 4 врвот,дното 1

BGN 4806.00 5059.09

939d 75W цифров дисплей запояване преработка на поялната станция 3 парче олово заваряване

Карактеристики : 1 YIHUA939 D екранот лемење железо станица со SAMSUNG SCM ПИД процедури на високобрзински 200ms циклус следење во реално време на температурата на железо совети, и во реално време корекција, магијата температурна компензација брзина, да се направи повеќе стабилна температура,температурата на грешка е помало, и можат да се прилагодат на различни груби средини...

BGN 111.97

220V 110V KADA 852D+ SMD ремонт на система BGA поялната станция пистолет с горещ въздух и поялник 2 в 1

220 V / 110 V KADA 852 D+ SMD поправка систем BGA лемење станица на Топол воздух пиштол & лемење железо 2 во 1Спецификација : Моќ Напон : 110v 220vПотрошувачка на енергија : 270 W (Макс.)Пумпа : Дијафрагмата ПумпаКапацитет : 24 L / min (Макс.)Истекување Напон на Железо Совет : Тежина : Околу 4 Килограм со ПакувањеПакување се вклучени : Rework станица со Воздух ИзлезRework лентаЛемење железо носителотЛемење железоЛемење Железо Пена3 Еден МлазнициМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : KADAБрој на модел : 852 D+ Станици за ЛемењеНапон : 220 V или 110 VНоминална Капацитет : 270 W (Макс.)Димензии : 187(W)x150(H)x245(D)mmТежина : 5.5 килограмиУпотреба : Станици За Лемењефункција : SMD Станици за ЛемењеПотрошувачка на енергија : : 270 W (Макс.)Капацитет : : 24 L / min (Макс.)Истекување Напон на Железо Совет : : Стандард Железо Совет : : AT900 MСовет на Железо Температура : : 200 до 480 Cтоплина пиштол Температура : : 100 до 480 CПумпа : : Дијафрагмата Пумпа5 Еден Млазници : ( 2mm / 3мм / 5mm / 6mm / 10..Олово време : : 23 работни деновиПакување & ИспоракаПакување Детали : стандардна извоз картонИспорака Детали1 ~2 дена за 10pcs или помалку, ако повеќе, depands на квантитетотСпецификацииЛемење Станици KADA 852 D+1...

BGN 128.00

110-500V точка заварчици многофункционален инверторен Tig Alumnium малък заваряване TIG-315 приложимо диаметър на електрода от 1.6-3.2

110500 V Место Заварувач мулти функција инверторот TIG Alumnium мали заварување машина TIG315Применливи electrode дијаметар 1.63.2Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Место ЗаварувачМодел : TIG315Напон : 110500 VФрекфенција : 50 / 60 HzПрименливи electrode дијаметар : 1.63.2Производ Големина : 485*205*410mmбоја : портокаловаПакување големина : 60*30*50cmТежина : 16kgИзберете TIG315 пакет три

BGN 681.60

Автоматично компютър лющене на тел SWT508E оголване на кабели и обстреливая машина може да направи вырезывание тел 0.1 до 8mm

SWT508 E Автоматско лента жица машина дерењето сечење жица компјутер лента Жица соголување машина 0.1 до 8mmПроизвод функција карактеристики : Собирање и интеграција, microcomputer автоматски компјутер за лента линија машина е еден вид на воведен во Јапонија, Тајван, и други напредна автоматизација технологија на сите нумерички опрема за контрола...

BGN 1592.37

Пластмасата е заварчик штранг-пресоване за пластичной мембрана SWT - NS620C PE pp тръба

Термопластични Гранули истиснување заварчик SWTNS620 CОваа серија на заварување машина е моќна со висок заварување брзина и добра заварување квалитет.Таа е достапна за заварување ЈП, PVDF, PVC, ПОЛИПРОПИЛЕН и други топла топи материјали.Тоа е прв да имаат дигитален дисплеј за контрола, 360 степени ротирачки заварување глава,моторот ладно започнете заштита, независно греење на заварување прачка и на слузницата материјал и други функции во Кина.Предмет бр...

BGN 4480.00

Безплатна доставка: заваръчни детайли, заваръчен корона, 25 мм заваръчен форма, пластмасов заваръчен форма, с жълта боя

Ви благодариме за вашиот интерес за нашите Умре Глава,Заварување калапи,додаток за заварување машина...

BGN 9.00 9.89

Поялната станция LY IR6500 V. 2

IR BGA Rework Станица LY IR6500 V 2 поголеми загрејте област 240200mm USB портВоведIR6500 V 2 Rework станица за лаптоп матични плочи, десктоп компјутер матични плочи, серверот одбори, индустриски компјутер одбори, сите видови на игра одбори, комуникациска опрема матични плочи, LCD Телевизори и други големи коло BGA rework.IR6500 V...

BGN 904.00

Високо устойчив машина за рязане на ламарина 1300мм*900мм

Висок стабилна 1300мм*900mm метален лист на машина за сечењеМашина сликиКако што можете да видите на фотографиите,машина за пренос со топката завртка пренос ,тоа може да гарантирамашината точност во долго време.Се разбира,ние имаме машина пренос од тајван dongfeng појас ,тоа е подобро во кина,цената епоевтино отколку топката завртка transmisson машина.Можете да избор.ПрименаОвој модел може да работи на метални и неметални материјали .Рекламна индустрија : големи блистер збор за сечење, органско стакло гравирање и сечење,гравирање на двојна боја одбор,scutcheon,кристално првенство, го овласти бренд итн.Кожа и облека индустрија : сложен текст и графички гравирање на кожа, синтетичкикожа,leatheroid,крпа,крзно и кожа.Занает обработка како сечење,резба обрасци илидизајн на дограма,hollowing надвор.Сечење на облека,underware,домадекорација,ракавици, чанти,чевли,капи,играчки и други индустрииУметнички и Занаетчиски индустрија : гравирање на мермер, коска, бамбус занает, кожа, школка, слонова коска и така натаму.Модел индустрија : сечење на архитектонски модел, воздухопловство и навигација модел, и дрвени играчки.Пакување и печатење индустрија : гравирање и сечење на печатење гума плоча, и сечење на сендвичплоча и да умре одбор сечење.Карактеристики1...

BGN 10400.05

Заваръчна машина на постоянна температура електронен DN 75-110mm 220V/110V AC 1200W PPR заваряване, заваряване на PPR тръби, пластмасови тръби машина

започнетекрајотПостојана Температура Електронски DN75110mm 220 V / AC 110 V 1200 W PPR ЗаварувањеМашина, PPR Цевки за Заварување, Пластична ЦевкаМашинаПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетотгаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на!За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат !Детали За Производот : Ј00 MAppr цевки заварување машини се извезуваат во многу земји ширум светот.Овој производ е со прецизна контрола на температура, висока сигурност, добро безбедност и уникатен нестап пластични соголување технологија.Моќност : 1200 WНапон : 220 V / 110Фрекфенција : 50 / 60 HZУпотреба : pipework, ЈП / ppr / пвц / вода гас геотермална цевка заварување МашинаДимензии : 75mm да 110mmТежина : 5.6 kgБоја : ЖолтаКонтрола на температура : 0 да 260работен опсег : Подебели 75mm, 90mm, 110mmнашата Функција : 1...

BGN 59.00 62.40

Мощна и бърза поялната станция, 220V/110В. за SMD, SMT, работа потапяне паяя. Нагревател На Дълъг Живот. БАКУ БК-938

Моќен & Брзо Лемење Станица,220 V / 110 V за SMD, SMT, НАТОПИ Лемење Работа Долг Живот Грејач.БАКУ Б.К.938фото покажуваОд сега,секој производ со 3 екстра совети како фотографии.Мини Лемење Станица Б.К.938 : Мала, но многу моќ целосна и брза(THT),Брзо греење,долг живот грејач.За заштеда на електрична енергија до 70%(THT),Овој производ може да се користи нонстоп до 24 часа и тоа јас висок квалитет.Висок квалитет и многу успешен производ, За smd, smt.натопи лемење работа1.Брзо загревање.2.450°C за да се постигнат во помалку од една минута.3.Променлива wattage од 1 до 18 вати во 50 до 450°C.4.За заштеда на електрична енергија до 70%(THT).5.Краток рачка за совршен лемење балансирање.6.Долг живот грејач.7.Нема истекување на AC volt како лемење pen работат на 12 V технологија(безбедни за чувствителни ICтите).8.Електричен шок доказ.(Тоа е целосно безбедни од електричен шок).9.Мала тежина рачка за совршен лемење за долго време.10.Овој производ може да се користи нонстоп до 24 часа.11.Userfriendly.12.Со мали трансформатор внатре,може да се контрола на напон многу стабилност.

BGN 32.00

35 W електрически поялник 24 в электросварка поялник пистолет

Itwm : Електрични Лемење ЖелезоТип : Внатрешни Греење,DCМоќност : 35 WНапон : 24 VКарактеристики : Долг ЖивотМатеријал на Заварување Глава : АлуминиумскиБелешки : Witnout прилог приклучок

BGN 24.00 25.60

Най-добрите продажба на 220V 50W ЕП Series регулируеми и постоянна температура поялната станция на ЕП-405 ремонтни инструменти

Најдобра Продажба 50 W 220 V ЕП Серија Прилагодливи И Постојана Температура Лемење Железо Станица ЕП405 Поправка Алатки Опис : Вкупно дизајн од други заварување заштеда на енергија дваесет проценти, материјална потрошувачка намалува од осумдесет проценти со Користење на најновите контрола на температурата коло Напредни и сигурен електронски компоненти дизајн и производство на дизајнот е роман, убава и лесен, безбеден и сигурен Внатрешна структура е компактен, исклучително прецизен, концизен и практичен Номинална моќност : EP405 Напон : 50 W на Сегашните и Напон : AC220 V~50 HZ Електрична сила : 3750 V Термостат опсег : 200~450 степен centigrade Производ Тежина : 200g Вклучуваат : Divice домаќин*1 Soldring железо*1 Soldring стојат*1 Инструкции*1 сандак*1

BGN 38.00 40.00

Лесен робот настолен компютър IBK дейности автоматичен паяя със супер висок капацитет на паметта

Лесно ракување IBK десктоп автоматско лемење робот со Супер капацитетот на меморијатаОпис На Производот2017 НОВИ IBK HDL десктоп автоматско лемење роботКарактеристики : Едноставноста на операторотГолем капацитетот на меморијатаПрецизност на позиционирањеМоже да се прилагодите на лемење машина,Колку што се осмелуваат да се каже она што ви треба,contect мене !!

BGN 33600.00

Безплатна доставка на заваръчни детайли, добро качество, с дебелина 55 г болторезный патронник, 20 мм заваръчен форма / PPR / PE/PB водопроводна тръба стопяеми стыковая за

започнетекрајотБесплатен Превозот заварување делови, Добар квалитет Подебели умре глава, 20mm Заварување Мувла / PPR / PE / PB водовод hotmelt задник заварувањеПродавница оглас : Ние сите стоки фабрика за директна продажба, со строга квалитетотгаранција, ве молиме да се купи стока производ слика со JIANHUA трговска марка на! Име Големина Материјал Употреба Тежина Бренд 20mm Заварување Мувла 20mm Легура водовод hotmelt задник заварување 55g JIANHUAPROUCTS СЛИКИ : За слика : сите наши производи се за мојата оригинална фотографија, бидејќи на разликата на светлината и секој електрофореза слој пигмент боја разлика предизвикан од проблем припаѓа на нормални ситуација, ве молиме клиенти разбирање, ние се купи е поевтино да се користи ножици, бојата е само второ, во исто време, ние и ветуваме на лажни на компензира десет! Украдени бројка ќе се испита!За слика : Сите наши слики се направени во вид на оригиналниот производ слики , графички обработка не е забрането да го копирате и да го украдат!За нас : Бизнис Тип : ПроизводителГлавни Производи : цевка машина,цевки заварување машина,притисок тест пумпа водоводџија алатки итн.Локација : Жеџијанг, Кина (Копно)Година Утврди : 2003 годинаГодина започнете извоз : 2006 годинаБрој На Вработени : 50 100 ЛуѓеВкупниот Годишен Обем На Продажба : САД$5 МилиониГлавните Пазари : Источна Европа, Јужна Америка, Западна Европа, Среден Исток, ОкеанијаПроизвод Сертификати : CE,CE,ПОТВРДАТА ЗА РЕГИСТРАЦИЈА,Zhuji Град Diankou Shenghai Електрони Метали Фабрика се наоѓа во Жеџијанг во Кина, е претпријатие за производство, специјализирани во гасоводот алатки, цевки, секачи, цевки заварување машини, цевката од пушката заварување машини, водоводни цевки и фитинзи, ладење алатки и други хардвер алатки со напредно производство на опрема и технологија.Нашите производи имаат успешно ја поминаа проверка на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет, нашиот годишен излез капацитет е рангирана на прво место во домашната индустрија, нашите производи имаат огромен дистрибуција на пазарот повеќе од 80% од нашите производи се извезуваат во Азија, Јужна Америка, Северна Америка, Европа, Блискиот Исток, Океанија, Африка и така натаму, и се дадени високи пофалби од нашите клиенти.Тука искрено добредојде на нашите пријатели од двата дома и во странство да ни се придружат и да се создаде брилијантна иднина! Ние сме подготвени да влезат во деловен однос со вас врз основа на рамноправност и взаемна корист! Ако постои нешто што може да се стори за да ви помогне, ние ќе бидеме повеќе од среќни да го стори тоа...

BGN 9.00 9.28

1 комплект заварчик на горещ въздух пластмасови заварчици 110В 220V

Номинална напон : AC220 VФреквенција : 50 HZ ~ 60 HZМоќност : 1000 ~ 1500 WТемпература : 50 ~ 600 (прилагодливи)Линија брзина : 1 ~ 15 милиони / минГолемината на телото : 40 * 18 * 20Телесна тежина : 15kgКрои Ширина : 2 ~ 4cm

BGN 613.20

1000шт настоящата никел стоманена лента ленти, листове за батерии хлътва заваряване заваряване заваръчна техника мулти опции

Добредојдовте на Jamin е продавницаАко имате било какви прашања или потреби, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате...

BGN 84.00 88.00

1 бр. CM - 280S безоловен двоен дигитален поялник за запояване запояване разпояване вана 280 * 200 * 45 мм 21,2 кг 2000 W

1pc СМ 280 S Leadfree Двојно дигитални Лемење ТенџереЛемење Лемење Desoldering Бања 280*200*45mm 21.2 KG 2000 W Информации : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35pricture покажува : Describtion : Моќност : 2000 W Температура опсег : 0400 целзиусови степени степен Топење калај количина : 22.2 kg Extemal димензија : 536*285*120mm Калај тенџере големина : 280*200*45mm Прашања кои имаат потреба од внимание : Стопена калај шпоретот работа мора да бидат поставени во мазна, отпорни на топлина работа на Тајванскиот бизнисмени, да се избегне висока температура од тин тин пан spatter...

BGN 204.00 214.40

AC 220V Europe Plug with packaging 220V FEITA 936 поялната станция 907 поялната дръжка a1321 нагревателен елемент поялната станция

Бесплатен превозот за НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V Европа Приклучокот , со пакување 220 V FEITA 936 Лемење Станица +907 лемење рачка+A1321 греење на елемент лемење станица Опис на ПроизводотПЕРДУВИ : 1...

BGN 85.60

2014 директно да продават нови машини за заваряване Freeshipping Igbt инвертор заваряване Mig / mag

Модел : МИГ250Карактеристики : 1.Бранови контрола на технологијата,добра формирање,мали spatter.2.Висока фреквенција инверзија,мал волумен,мала тежина,заштеда на енергија.3.Бавно жица лак почеток, лесен лак почеток, висока стапка на успех.4.Има намалување функција при добивањето на лак,висок заварување топи ширење стапка,прилагодлива електрична струја напон,широко применливи опсег.5.На заварување извор одговара weilding операција под електричен шок ризик голема средина.6.Кога на текст мрежа напон флуктуација и електронски лак должина промени,електрична струја да бидат високо стабилна, силна способност да се прилагоди електричен лак,со електричен лак е нежна.Апликации : На MIG250 маг опрема за заварување се широко се користи во сите видови на Алуминиум,ниско јаглероден челик,ниска легиран челик на гас shield заварување.Techincal Спецификации : Објектот моделMAG250Фреквенција на внесување енергија напон V,HzAC380±15%50 / 60Го оценувате текст моќ capacity KVA9.2Текст current A14Номинална излезна current A250Номинална излезна voltage V26.5Излезна струја range A50250Излезен напон range V1529Должност циклус60%Ефикасност%85Фактор на моќност0.9Класа на изолацијаСЗаштита класа на случајIP23Хранење speedm / мин215Дијаметар на coilmm270Дијаметар на жица0.81.0Тежина ( кг)26.5Целокупната dimensionmm500×273×440

BGN 1360.00